شرکت فرهنگي - تبليغاتي گرافيک

                قلم سماع

طراحي و نصب بيلبوردهاي سطح شهري

ارائه برترين نوع خدمات ليزري

بهره مندي از نيروي مجرب و کار آزموده

ارائه بهترين سرويس هاي خدمات پس از فروش

قيمت مناسب خدمات

تابلوهای فلکسی فیس همانگونه که از نامشان پیداست دارای صفحه های قابل انعطافی هستند که در حال حاضر بهترین جایگزین برای تابلوهای پلاستیک قدیمی می باشند.اینگونه تابلوها چه از لحاظ ابعاد و چه فرم دهی دارای  محدودیت حداقلی می باشند و خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، مقاومت آنها را در مقابل نورخورشید و شرایط جوی نا مناسب  بسیار افزایش داده است.این گروه تبلیغاتی مجری تابلوهای فلکسی فیس در ابعادهای بزرگ و تیراژهای بسیار بالا از قبیل ایران خودرو در سراسر کشور بوده است. 

درباره شرکت گرافیکی قلم سماع

 

شرکت فرهنگي-تبليغاتي گرافيک قلم سماع به شماره 2089 و در تاريخ 87/08/26 ثبت و در حال حاضر به عنوان مرکز ارائه خدمات تبلیقاتی مشغول به فعالیت میباشد.

شرکت قلم سما در زمينه ساخت و نصب مدرنترين تابلو هاي تبليغاتي همگام با تكنولوژي روز با ايده هاي نو و خلاق مشغول به فعاليت مي باشد . تابلو سازي ايرانيان با كادري مجرب ، كارآزموده و حرفه اي از زمان طراحي تا اجرا تنها هدف خود را جلب رضايت مشتري قرار داده و همين امر باعث موفقيت و پيشرفت روز افزون اين موسسه گرديده است.

  • زمينه هاي فعاليت شرکت قلم سما شامل بخش هاي زير مي باشد :
  • بازديد از محل و مشاوره در زمينه انتخاب متريال و نحوه اجرا ، متناسب با سليقه كارفرما ، همراه با ايده هاي جديد. 
  • طراحي و اجراي زيباي تابلو هاي كامپوزيت در طرح ها و رنگهاي جذاب .
  • ساخت انواع حروف برجسته از قبيل چلنيوم , لترمكس , نئون پلاستيك كه اگر متناسب با زمينه تابلو و محيط محل  انتخاب و نور پردازي شوند، بسيار زيبا و جذاب خواهد بود و نظر اطرافيان را به خود جلب مينمايد.
  • ساخت و اجراي انواع حروف فلزي ( استيل , برنج , مس و آهن )در دكوراسيون داخلي و ديوار هاي داخلي با پوشش هاي مختلف همراه با نور پردازي هاي شگفت انگيز و استثنايي 
  • تابلو هاي پلكسي گلس با برش ليزري و روشنايي led 
  • طراحي و اجراي پروژه هاي بيلبورد و فلكسي فيس با قابليت توليد انبوه .